Rozwiń swoją firmę.

Dosłownie! Rozwijane Roll-Upy w idealnych cenach.

Roll-Up ekonomiczny.

Dla kogo.

Roll-Up ekonomiczny jest produktem stworzonym z myślą o osobach dysponujących mniejszym budżetem, przy zachowaniu wysokich wymagań jakościowych. Są produktem ekonomicznym, polecanym szczególnie przy większych kampaniach.

Rodzaje kaset.

Kaseta standardowa

Zbudowana ze sztywnego aluminium. Dodatkowo wsparta na dwóch nóżkach stabilizujących. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa.

Kaseta 
mocna

Wzmocniona od dołu i z tyłu ze sztywnego aluminium. Wsparta na dwóch, wykończonych tworzywem sztucznym - nóżkach stabilizujących. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa z dodatkową wkładką.

Kaseta
ekskluzywna

Wyjątkowo ładna kaseta. Już swoim wyglądem podkreśla jakość i styl prezentowanego na wydruku produktu, usługi bądź marki.

Druk.

Druk solwentowy na materiale Film Blockout 240 μm. To materiał wysokiej jakości, trwały i blokujący światło.

Szerokości.

Wybierz szerokość rollupa. Na poniższej ilustracji widzisz jak zwiększa się wyrazistość grafiki w zależności od szerokości druku. Dostępne szerokości grafiki to 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm.

Druk.

Drukujemy na trwałym materiałach: Baner Blockout 420 g i Film Blockout 240 μm.

W zestawie.

Każdy zestaw zawiera kasetę z wydrukiem, 1 (85 cm i 100 cm) lub 2 (120+ cm) maszty oraz dedykowaną torbę transportową.

Zamów.

Czas na szybką wycenę. Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie.

Dodaj plik
FileExample.pdf

Maks. rozmiar pliku: 10 MB

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.