PROJEKTY NASZE LUB POWIERZONE

PROJEKTY DO DRUKU

Jesteśmy po to aby obsłużyć Ciebie kompleksowo. Możemy drukować etykiety z Twojego projektu lub naszego. To wszystko jest do wyboru. Poznaj zalety obu rozwiązań.

TY

CZYLI PROJEKTY TWOJE

Jeżeli dysponujesz swoimi projektami to skracamy czas produkcji etykiet do minimum.

Jeżeli dysponujesz swoim projektem to my zrobimy wszystko aby go wydrukować w jak najlepszej jakości.

Projekt musi być przygotowany według poniższego schematu. Oczywiście służymy pomocą, jeśli nie możesz sobie poradzić z przerobieniem go.

TAKIE WYMAGANIA MUSZĄ SPEŁNIAĆ PROJEKTY ETYKIET DO DRUKU

TO NIE JEST TRUDNE

ROZBARWIENIE

Wycenę otrzymasz do maksymalnie 2h od złożonego zapytania w dni robocze.

FORMAT PLIKU

Plik do druku musi być zapisany w formacie PDF. Nie przyjmujemy do druku plików otwartych.

CZCIONKI

Wszystkie czcionki muszą być zamienione na krzywe. Minimalny rozmiar to 6 pt, a minimalna wysokość to 1,2 mm. Chociaż drukowaliśmy już zdecydowanie mniejsze czcionki to zalecane są w powyższej konfiguracji.

ROZDZIELCZOŚĆ

Rozdzielczość bitmap powinna mieścić się w przedziale 300-360 dpi.

FORMAT NETTO

Format netto etykiety musi być zgodny z tym podanym w zamówieniu.

MARGINES

Bezpieczny margines wewnętrzny to 1 mm od krawędzi cięcia.

ZNACZNIKI

Plik nie może zawierać żadnych znaczników drukarskich.

DROBNE ELEMENTY

W przypadku czerni drobne elementy tekstowe i kody kreskowe powinny być przygotowane jako 100%K bez innych składowych kolorystycznych. Atrybut nadruku (overprint) dla czerni powinien być wyłączony.

KODY KRESKOWE

Kody kreskowe powinny być przygotowane jako wektory w kolorze 100%K (100% czerni). W innych przypadkach może pojawić się problem z czytelnością kodów przez skanery.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2024 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.