Podkładki na tacki.

Najpierw jesz oczami.

Podkładki na tacki.

Jesteśmy specjalistami w druku podkładek na tacki. Zatosujemy przepiękną grafikę, oraz dopasujemy treść na okładce pod Twoje potrzeby. Ponadto wyprodukujemy je pod wymiar twoich tacek. Oprócz projektu, dostarczymy Tobie wydrukowane podkładki na tacki pod wskazany przez Ciebie adres - zupełnie za darmo*.

Oprócz podkładek na tacki, mogą Ciebie zainteresować takie produkty jak drukowane menu, trójkąty na stół, ulotki, odzież reklamowa oraz projekt oklejenia pojazdu. Współpracujemy także z firmami dostarczającymi oprogramie do obsługi sprzedaży online oraz ekrany digital signage do wyświetlania menu.

*Darmowa wysyłka na terenie Polski. Poza granicami kraju, zapytaj o koszt.

Formaty podkładek na tacki:

  • standardowe, europejskie,
  • pod wymiar,
  • o indywidualnym kształcie.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towarowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2024 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.