Kalendarze.

Zawsze na czasie.

Zawsze na czas.

Przez cały rok możesz zamawiać kalendarze na rok 2024. Możesz także zamówić już dzisiaj kalendarze na rok 2025. Jeżeli chcesz kupić kalendarze książkowe z rocznika 2023 to też nie problem - możesz je wykorzystać jako tanie notatniki. Żeby być na czasie i żyć zgodnie z planem, niezbędny jest kalendarz. Dlatego dla Twojej wygody dajemy Tobie możliwość wybrania wielu opcji kalendarzy. Od książkowych po wiszące na ścianie. Oczywiście każdy kalendarz możemy indywidualnie oznaczyć lub oprawić w specjalnie przygotowaną grafikę.

Na specjalne życzenie możemy wykonać kalendarze czterodzielne, pięciodzielne lub sześciodzielne.

Kalendarze jednodzielne 
z płaską główką.

Kalendarz jednodzielny z płaską główką - w każdym nakładzie - jest świetnym połączeniem najkrótszego czasu produkcji z bardzo atrakcyjną ceną.

FORMAT PRODUKTU: 310x470 mm
GŁÓWKA: 310x210 mm, karton 300 g, folia błysk/folia mat
PLECKI: karton 300 g
KOPERTA: biała/biała z pakowaniem/z zadrukiem 4/0 z pakowaniem/bez koperty
KALENDARIUM: 290x190 mm, 12 kart, offset 80 g, zadruk 2/0 (czarny i czerwony)
OKIENKO: kolor do wyboru, przesuwne spięte gumką, założone na kalendarz
WYKOŃCZENIE: dziurka w główce, na wskroś

 Tekst z ikoną

Wybierz też kalendarze książkowe.

W ofercie posiadamy szeroki wybór kalendarzy ksiązkowych. Poproś o wycenę.

Kalendarze książkowe Śrem

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli. 

©2023 Grupa GALERIS™. 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™. Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.