Materiały promocyjne dla firmy DERBICH.

Co to jest render i jak z niego korzystać

Render to graficzne przedstawienie produktu w możliwie najlepszej jakości. Render pomaga tworzyć promocyjne, reklamowe oraz informacyjne treści o konkretnym produkcie. Jeżeli jesteś partnerem handlowym DERBICH, możesz korzystać z poniższego rendera aby umieścić go na stronie internetowej, w reklamie drukowanej lub cyfrowej oraz w mediach społecznościowych.

Materiały darmowe.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.