Wyjątkowa technologia znakowania.

Kilka projektów w jednej cenie.

Druk w pełnym rozbarwieniu CMYK.

Wydruk na specjalnym podkładzie pozwala wprasować logotyp, obrazek, slogan lub zdjęcie nawet zwykłym żelazkiem. Na jednej taśmie można wydrukować kilka projektów. Wydruk w dotyku przypomina gumę. Po wgrzaniu posiada żywe kolory i jest odporny na pranie. Wydruk można wgrzewać na materiały jasne oraz ciemne. Idealny na poliester oraz bawełnę. Oprócz projektu, dostarczymy Tobie wydruk pod wskazany przez Ciebie adres - zupełnie za darmo*.

*Darmowa wysyłka na terenie Polski. Poza granicami kraju, zapytaj o koszt.

Szybki druk i wgrzewanie.

Druk oraz aplikacja trwa dosłownie chwilę. DTF to idealna metoda znakowania niskonakładowego oraz wysokiego nakładu odzieży, toreb lub innych produktów z materiałową powłoką.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2024 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.