Baner laminowany 510 g.

Wysoka biel.

Baner laminowany 510 g.

Dla kogo.

Baner laminowany jest wybierany gdy nie jest ważna długa ekspozycja. Jest wytrzymały ale nie dorównuje banerom powlekanym. Doświadczenie pokazuje, że nie jest to idealny materiał na wielkie powierzchnie.  Posiada laminowane włókna 500 x 500. Nazwa własna banera - laminowany - nie oznacza, że jest on laminowany dodatkowo po zadruku. Oznacza proces produkcyjny samego materiału, a nie końcowego wydruku.

Zalecamy stosowanie tego banera o mniejszych formatach i tam gdzie nie jest wymagana długa ekspozycja. Baner w dotyku jest sztywniejszy od powlekanego, a po długim czasie ekspozycji jest bardzo kruchy i łamliwy.

Baner - MEGA TANIO

Tylko 67,99 zł brutto!

Format 2m x 1m
Ilość 1 sztuka
Materiał baner laminowany - o gramaturze 510 g/m2. Charakteryzuje się wysoką jakością bieli, a także dużą wytrzymałością (włókna 500x500)
Zadruk jednostronny
Uszlachetnienia brak
Oczkowanie co 50 cm
Zgrzewanie krawędzi nie
Termin 4 dni robocze + wysyłka
Wysyłka Gratis w Polsce
Sposób pakowania zależnie od rodzaju wysyłki w kostkę lub w rulon
Projekt + 50 zł
Kupuję z projektem kupuję bez projektu

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towarowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2024 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.