Wizytówki - najmniejsza reklama.

Pierwsze spotkanie to pierwsza wymiana reklamy.

Wizytówka jest Twoją wizytówką.

Pierwszego wrażenia nie zrobisz za drugim razem. Inwestuj więc w wizytówki, które idealnie podkreślą jakość Twojej firmy, obsługi klienta i stylu pracy. Podpowiemy Tobie jaki typ wizytówek biznesowych będzie najlepszy dla Ciebie. Oprócz projektu, dostarczymy Tobie wizytówki pod wskazany przez Ciebie adres - zupełnie za darmo*.

*Darmowa wysyłka na terenie Polski. Poza granicami kraju, zapytaj o koszt.

Wizytówki to podstawa.

Pierwszy bezpośredni kontakt z klientem wymaga przekazania wizytówki. Wizytówka nie musi być droga. Ale powinna przedstawić Ciebie w najlepszym świetle.

Papiery podstawowe.

Zobacz jakie papiery możemy zastosować do Twojej wizytówki.

Formaty wizytówek
poziome lub pionowe
Papier 350 g 
kreda mat 
Papier 350 g 
kreda połysk 
Papier 400 g
kreda silk
90 x 50 mm tak  tak  tak 
85 x 55 mm tak  tak  tak
65 x 65 mm tak  tak  tak
85 x 25 mm tak  tak  tak
Wymiary indywidualne tak  tak     na zapytanie

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2024 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.