Wysokiej jakości Roll-Upy.

Wiele konfiguracji. Zamów najlepszy dla siebie.

Roll-Up standardowy.

Dla kogo.

Roll-Up standardowy jest najbardziej mobilnym, uniwersalnym i widocznym nośnikiem reklamy wewnątrz pomieszczeń. Do jego zalet zaliczyć można: ekologiczny druk, prostotę rozkładania i składania, możliwość stosowania wymiennej grafiki oraz trwałość produktu.

Roll-upy standardowe spełniają najwyższe wymogi w zakresie wpływu na zdrowie i mogą być bezpiecznie stosowane również w instytucjach, takich jak: szpitale, żłobki, czy przedszkola.

Rodzaje kaset.

Kaseta standardowa S

Baner blockout 420g, charakteryzujący się satynowym wykończeniem, zawiera wewnątrz warstwę blokującą światło. Z kolei film blockout 210 µm jest trwalszym i wyższej jakości blokujący światło materiałem.

Kaseta 
standardowa B

Standard czarna – kasetka ze sztywnego aluminium anodowanego, malowanego techniką proszkową, wsparta na dwóch nóżkach stabilizujących. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa.

Kaseta
mocna

Dodatkowo wzmocniona od dołu i z tyłu kasetka ze sztywnego aluminium. Wsparta na dwóch, wykończonych tworzywem sztucznym - nóżkach stabilizujących. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa z dodatkową wkładką.

Kaseta
luksusowa

Konstrukcja z grubego aluminium, wsparta na jednej (rozmiar 85 x 200 i 100 x 200 cm) lub dwóch stabilnych nogach (pozostałe rozmiary). W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa z dodatkową wkładką.

Kaseta
ekskluzywna

Płaska, stabilna konstrukcja z chromowanymi bokami w kształcie łezki, wyprodukowana z grubego aluminium. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa z dodatkową wkładką.

Kaseta
podwójna

Szeroka, przystosowana do dwóch grafik kaseta wykonana z grubego aluminium. Na bokach materiał ciemniejszy niż na całej konstrukcji. W zestawie trójdzielny maszt/maszty, górna listwa zaciskowa oraz torba transportowa z dodatkową wkładką.

Druk.

Wysokiej jakości druk UV jest w pełni ekologiczny i bezwonny. Zastosowana technologii UVgel oznaczona jest certyfikatem GREENGUARD Gold i spełnia rygorystyczne normy dotyczące zdrowia. Dodatkowo, atrament UVgel jest niepalny i wolny od niklu. 

Baner Blockout 420g, charakteryzujący się satynowym wykończeniem, zawiera wewnątrz warstwę blokującą światło. Z kolei Film Blockout 210 µm jest trwalszym i wyższej jakości blokujący światło materiałem.

Szerokości.

Wybierz szerokość rollupa. Na poniższej ilustracji widzisz jak zwiększa się wyrazistość grafiki w zależności od szerokości druku. Dostępne szerokości grafiki to 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm.

W zestawie.

Każdy zestaw zawiera kasetę z wydrukiem, 1 (85 cm i 100 cm) lub 2 (120+ cm) maszty oraz dedykowaną torbę transportową.

Zamów.

Czas na szybką wycenę. Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie.

Dodaj plik
FileExample.pdf

Maks. rozmiar pliku: 10 MB

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.