Jakość. Styl. Trend.

Odzież reklamowa i obuwie ochronne najwyższej jakości.

Odzież reklamowa i obuwie ochronne są trendy gdy są EKO.

Odzież reklamowa jest nieodłącznym atrybutem promocji marki. Dobrze dobrana oraz idealnie oznakowana logotypem bądź reklamą firmy, przynosi wymierne korzyści. Obejrzyj online katalog odzieży reklamowej. Wybierz atrakcyjną według Ciebie odzież i wyślij nam prośbę o wycenę.

Wygodny katalog online.

Przejdź do katalogu online od razu lub wybierz konkretne marki z poniższych.
Przejdź do katalogu

MALFINI®

W szerokiej gamie produktów Malfini zawsze znajdziesz odpowiedni strój do pracy, sportu lub spotkania z przyjaciółmi. 

Wybieraj spośród szerokiej gamy kolorów, różnorodnych stylów i wygodnych materiałów, w tym bawełny organicznej i materiałów pochodzących z recyklingu.

Więcej

MALFINI Premium®

Ta marka to znacznie więcej niż tylko nazwa. MALFINI Premium przemawia do każdego, kto preferuje ekskluzywne materiały i jakość wykonania. Do wszystkich ubrań z tego asortymentu używamy
wysokiej jakości bawełny Supima i najwyższej jakości wełny merynosów, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i subtelne w dotyku.

Wyrafinowane kroje to tutaj standard. Journey – koszula czołowego czeskiego krawca Romana Humlíčka – to najnowszy dodatek do tej wyjątkowej kolekcji.

Więcej

Piccolio®

Zabawne kolory i prosty branding – to właśnie oferuje Piccolio. Do wyboru jest bogata paleta odcieni – w tym żywe i energiczne. 

Dostosowaliśmy również produkty, aby jak najbardziej ułatwić nadruk lub haft, a nawet wyszliśmy poza to: etykiety z niektórych artykułów można po prostu oderwać, więc uzyskanie własnej kolekcji T-shirtów nigdy nie było bardziej proste.

Więcej

RIMECK®

Firma RIMECK zdołała powiązać wysokie oczekiwania dotyczące odzieży roboczej z trendami w modzie. 

Dzięki temu nasze produkty sprostają wszystkim
wyzwaniom, a jednocześnie świetnie wyglądają, ponieważ w każdym z nich zwracamy uwagę na cztery kluczowe aspekty: imponujący design, precyzyjna produkcja, najwyższej jakości materiały i oczywiście Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Więcej

Tricorp

Tricorp angażuje się w społeczną odpowiedzialność biznesu. Oznacza to, że Tricorp odpowiada za ograniczanie swojego wpływu na środowisko w całym łańcuchu produkcyjnym oraz za warunki zatrudnienia, w jakich pracownicy łańcucha wykonują swoją pracę. Jest to zadanie dla samego Tricorp, nad którym pracuje się każdego dnia i osiąga się coraz więcej ulepszeń. 

Ponieważ zrównoważona odzież robocza to przyszłość! Odzież robocza o jak najmniejszym śladzie ekologicznym, a jednocześnie wygodna, bezpieczna i piękna.

Więcej

Bata Industrials

Wszystkie buty ochronne wspierają i chronią stopy podczas pracy. Bata Industrials idzie o krok dalej. Współpracując z naukowcami i przeprowadzając szeroko zakrojone testy wewnętrzne, Bata Industrials wyznacza trendy w branży, jeśli chodzi o technologię. Rezultat: buty robocze, które dzięki doskonałemu dopasowaniu zapewniają najlepsze możliwe wsparcie. 

Oprócz dostarczania najwyższej jakości obuwia ochronnego, Bata Industrials przywiązuje dużą wagę do środowiska i społeczeństwa.

Więcej

Puma Safety

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo pracy, jesteśmy w swoim żywiole. 

Jako międzynarodowy producent z ponad 90-letnim doświadczeniem w branży opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości obuwie ochronne, modę roboczą i outdoorową oraz akcesoria.

Więcej

Albatros

Albatros to marka, która idealnie wpisała się w rynek wysokiej jakości butów. Wybierz te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz takie, które idealnie połączą się z wysokiej jakości odzieżą reklamową.

Więcej

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli. 

©2023 Grupa GALERIS™. 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™. Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.