Odpowiedzialny biznes.

Dlaczego dbamy o ludzi i środowisko.
Co robimy, żeby dbać o środowisko.
Jak działamy gdy wspieramy.

Relacje z ludźmi.

Dobre relacje z ludźmi w biznesie to podstawa współpracy. Staramy się aby nasz biznes był prowadzony w sposób etyczny i uczciwy względem naszych partnerów biznesowych. Ma to również zastosowanie dla ogółu społeczeństwa, do którego trafiają nasze produkty. Z tego powodu wprowadziliśmy zasady przyjmowania zleceń. W prowadzonych działaniach dbamy o swoich konsumentów, partnerów biznesowych, lokalne społeczności oraz środowisko naturalne.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.