Rozwiń swoją firmę.

Mała firma może mieć wielkie możliwości.

Kiedy sam prowadzisz firmę.

Zakładasz albo dopiero co założyłeś firmę i potrzebujesz rozgłosu? Poznaj nasz pakiet startowy dla małych firm, które chcą być znane i pakiet dla nowej firmy. Oprócz projektu, dostarczymy Tobie wszystkie produkty reklamowe pod wskazany przez Ciebie adres - zupełnie za darmo*.

*Darmowa wysyłka na terenie Polski. Poza granicami kraju, zapytaj o koszt.

Nowa firma.

Czego potrzebujesz.

To zależy od tego czym będziesz się zajmować w firmie. Ale bez względu na to, porzebujesz świetnego logotypu, zestawu wizytówek, ulotek drukowanych oraz stronę internetową.

Możesz również potrzebować kilku banerów wydrukowanych pod wymiar oraz oklejenia pojazdu, którym będziesz się poruszać.

Jeżeli korzystasz z dotacji na rozpoczęcie nowej działalności zarobkowej, utworzymy ofertę bezpośrednio pod Ciebie abyś nie był zaskoczony nieprzewidzianymi kosztami.

Firma już istniejąca.

Czego potrzebujesz.

Jeżeli zaniedbałeś inwestycję w materiały, które powinieneś mieć od samego początku lub zamawiałeś je "tam gdzie taniej" to prawdopodobnie nie posiadasz jednolitej oprawy graficznej. W takim wypadku zaczynasz od początku lub po prostu potrzebujesz wsparcia w utworzeniu Twojego wizerunku firmowego - Twojego brandu.

Pakiet dla nowej firmy.

Tego będziesz potrzebować.

Serwis internetowy HOH™ jest własnością Grupy GALERIS​™. Jeżeli nie wskazano inaczej lub nie ma takiej potrzeby, wszystkie treści są własnością Grupy GALERIS™. Z największą starannością dbamy aby wszystkie informacje zamieszczane na tej stronie internetowej były zawsze aktualne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dokładamy też usilnych starań aby strona internetowa dobrze wyświetlała się na wszystkich urządzeniach. Wszystkie znaki towaowe, treści oraz grafiki posiadają swoich prawnych właścicieli i nie mogą być kopiowane ani powielane w jakikolwiek sposób bez oficjalnej zgody ich właścicieli.

©2023 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa  zastrzeżone. Właścicielem marki HOH™ jest Grupa GALERIS™.

Stronę internetową HOH™ udostępniamy na zasadzie "tak jak jest". Oznacza to, że dołożyliśmy wszelkich starań aby niniejsza strona internetowa była możliwie najlepszej jakości. Jeżeli chcesz zgłosić sprzeciw lub sugestię, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.